A) Impreza odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia 2020 roku. Jak co roku – w Osiedlowym Domu Kultury w Pawłowicach (śląskie) przy ulicy Wojska Polskiego 11.

B) Lokal będzie otwarty dla Wszystkich chętnych już w piątek (24.04) od godziny 21:00.

C) Oficjalne otwarcie imprezy – sobota (25.04) o godzinie 9:00.

D) Impreza jest zamknięta dla ludzi „z zewnątrz”. Aby móc w niej uczestniczyć, należy uiścić odpowiednią opłatę wejściową. Osoby, które nie uiszczą wejściówki, będą wypraszane. Koszt imprezy określa cennik. Płatność można uiścić na miejscu lub w przypadku przedpłaty (UWAGA: zniżka dla przedpłacających) zrealizować ją za pomocą przelewu na podany numer konta lub paypal (patrz cennik).

E) Koniec party – godziny popołudniowe w niedzielę 26.04.

F) Tym razem, impreza w głównym dniu (25.04) podzielona będzie na DWIE części:

Gamingowa 9:00-16:00
Demoparty od 18:00

Część „Demoparty” przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla uczestników dorosłych! Ze względu na to, że treści niektórych prac mogą być nieodpowiednie dla młodszych partyzantów, prosimy o oddanie swoich pociech pod opiekę komuś odpowiedzialnemu! A jeśli macie to gdzieś, Wasze dzieci pozostaną na sali, tylko i wyłącznie na Waszą odpowiedzialność! I wszelkie szkody jakie uczyni oglądanie (niektórych) prac, w głowach Waszych dzieci, bierzecie na siebie!

G) Dozwolone jest picie alkoholu na terenie party, z zastrzeżeniem, że wszelakie incydenty z tym związane, obrażanie innych uczestników, zaśmiecanie, niszczenie sprzętów, dewastowanie sali itp. będą karane wydaleniem z imprezy. Jako organizatorzy wierzymy, że ak to było do tej pory, poziom kultury zostanie zachowany! Jesteśmy ludźmi dorosłymi i przyjeżdżamy się dobrze bawić!

H) Każdy zadeklarowany (po przedpłacie) uczestnik party, może przyjechać ze swoim sprzętem i zarezerwować sobie stolik. Sprzęt jest Waszą własnością i pozostawiacie go na miejscu imprezy na swoją odpowiedzialność! Organizatorzy nie odpowiadają za jakiekolwiek uszkodzenia czy zaginięcie Waszego sprzętu.

I) Liczba stanowisk przy stołach jest ograniczona. Mimo tego, że do tej pory ich nie zabrakło, dobrze jest sobie wcześniej zarezerwować miejsce Organizatorzy nie gwarantują takiego miejsca dla wszystkich. Rezerwacji miejsc można dokonywać wysyłając maila na adres renton@retronizacja.pl oraz kopię na adres: konrad_hcp@o2.pl.

J) Sala jest otwarta dla wszystkich partowiczów od piątku (24.04) 21:00 do niedzieli (26.04) do godziny 18:00. Na sali można spać. Jest kilka materacy (takich z sali gimnastycznej), lecz warto zabrać ze sobą jakieś swoje materace, karimaty, śpiwory… Osoby chętne na tego typu zakwaterowanie proszone są o wcześniejsze deklaracje! Ułatwi to Organizatorom odpowiednie rozplanowanie miejsc.

K) W pomieszczeniu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia! Dla palących będą wyznaczone odpowiednie miejsca w obrębie Party Place.

L) Na sali bezwzględnie zabrania się prowadzenia wszelakich pojazdów, w tym hulajnóg i deskorolek! Oraz jeżdżenia na rolkach 🙂

(…Nie, dla Vato również nie robimy wyjątku! Mimo, że bardzo twarzowo wygląda ze szwami na nosie, nie chcemy niebezpiecznych sytuacji. Chcemy dobrej zabawy!…)

Przyjeżdżając na R4 i opłacając wejściówkę, deklarujecie jasno, że wyżej napisany regulamin jest Wam dobrze znany i tym samym się pod nim podpisujecie oraz go akceptujecie!